Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes telefonin Nokia 7710

80 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes nokia 7710 80 Euro
Shes nokia 7710 prodhim orgjinal me tach blututh kart memorie 1 giga,memorie e zgjerueshme,eshte ne gjendje shume te mire pune,ka nje kualitet shume te mire muzike dhe kamere ben vidjo der ne kapacitetitin qe i mbaron memoria e rezervushme . Te interesuarit te kontaktojn ne 0695158560

Tel. : 0695158560

Cel. : 0695158560


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 890 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes telefonin Nokia 7710

Tirane


10/02/2010 6:18 pm


0695158560


Ofertat Më Të Shikuara