Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes telefonin nokia e 51

Kontakt

Përshkrimi

Shes telefonin Nokia E51 me ngjyre te bardhe dhe ne gjendje perfekte, dhe shitet per arsyje ekonomike.
Te interesuarit mund te paraqiten tek numri i telefonit..


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1081 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Nokia E51

Tiranë/Albania


07/09/2009 1:00 pm


0695286964


Ofertat Më Të Shikuara