Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes telefonin NOKIA E75

245 Euro

Përshkrimi

OKAZION !! NOKIA E75 245 Euro 245 Euro
Shitet Nokia E75 i blere i ri me 23 shtator te ketij viti
Eshte me kutine origjinale dhe eshte ne gjendje te shkelqyer

WiFi
2GB Memory
Email: eneakondi@hotmail.com
Cmimi 245 euro i diskutueshem

Cel. : 0682053998


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1464 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes telefonin NOKIA E75