Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes telefonin Nokia N95

17000 Lek

Përshkrimi

Tirane, shes Nokia N95 17.000 Leke
Celular Nokia N95
Kamera 5MP me lente Carl Zeiss
Ekran 2.6″ 240×320 16M ngjyra
Internet Wireless Wi-Fi
GPS, FM Radio
Bluetooth 2.0, Infrared
GPRS, 3G, EDGE
Suporton Memory Card deri ne 8GB

N95 eshte i shkelqyer per multimedia (muzike, foto, video, radio). Ka kameren me te mire qe ka nxjerre Nokia. Cdo gje funksionon shume ne rregull dhe duket pothuajse si i ri.

Cel: 0692223796
E-mail: asinjari@gmail.com

Cel. : 0692223796


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2016 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes telefonin Nokia N95

Postuar Nga:

Shes telefonin Nokia N95

Tirane


28/01/2010 10:09 am


0692223796


Ofertat Më Të Shikuara