Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Telefonin Samsung SGH-F700

300 Euro

Përshkrimi

Shes telefonin Samsung SGH-F700 Slim Edition,qe ka ngjyre te bardhe. Ka Touch Screen, 3 MegaPixcel, 2 camera,Bluetooth, kufje dhe karikues origjinal,plus dhe kapak dhe kellef origjinal. Eshte nje Mini Laptop i vertete. Shume pak i perdorur.Eshte vertete telefon se jo mahi..


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 865 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Telefonin Samsung SGH-F700