Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Telefonin XPERIA X1 Sony Ericsson

325 Euro

Përshkrimi

Shes nje telefon Xperia X1 Sony Ericson qe ka keto te dhena :
Cfare Perfshihet:

1-XPERIA X1 Sony Ericsson telefon
2-Bateria
3-AC adaptor UK
4-USB cable per karikim/sinkronizim
5-CD

Pajisja eshte e re dhe eshte ndezur per tu provuar dhe regjistruar ne rrjet jo ne shqiperi.

Ka ngelur vetem 1 celulare nga 5 qe kisha dhe po kerkoj ta shes sa me shpejt dhe cmimi eshte ulur ne 300 EURO.Telefoni eshte ne Tirane dhe mund te vini ta shikoni dhe eshte ORIGJINALE.

Cmimi eshte i arsyeshem por besoj se eshte nga me te liret ne treg. Gjithsesi ju mund ti referoheni dhe ebay.

Eshte telefoni me i mire aktualisht ne treg.


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 963 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Telefonin XPERIA X1 Sony Ericsson

Postuar Nga:

XPeria X1 Sony Ericcson

Tiranë/Albania


01/09/2009 3:03 pm


+355 692209103


Ofertat Më Të Shikuara