Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Ultrasoun ‘Hitachi’ gjinekologjik & abdominal

Kontakt

Përshkrimi

Shes Ultrasound “Hitachi” gjinekologjik & abdominal 990 Euro
Shitet me keto te dhena:

Ultrasound “Hitachi” LS 2400
Gjinekologjik & abdominal
2 sonda: 5.5 MHz dhe 3.5 MHz
Cmimi: ***990 Euro***

E-mail: flori_top@yahoo.com


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 871 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Ultrasoun ‘Hitachi’ gjinekologjik & abdominal

Postuar Nga:

Hitach

Tirane/Albania


12/09/2009 12:18 pm
Ofertat Më Të Shikuara