Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHES VEGLA OFICINE METALMEKANIKE- ITALIANE (LUSHNJE)

0 Euro

Përshkrimi

SALDATRICE CEA, SELCO MIGATRONIC E TELWIN
SHARRE MOTORRIKE PROFESIONALE
PRERESE HEKURI DHE PROFILASH MULTIFUNKSIONALE
TRAPAN ME KOLLONE PROFESIONAL SERRMAC
PIRUNJ ELEKTRIK TOYOTA – 25 QL
VINC OFICINE MAX 30 QL
KANELLO DHE SHUME PJESE NDERRIMI
SKELE PROFESIONALE LART. 15 Mt.
SHKALLA ALUMINI TE NDRYSHME
MAKINE PRESIONI IDRAULIK PER DALJE PISTONASH
dhe shume vegla oficine te vogla, si celsa, morseta, cavo hekuri dhe corenti

TEL. 0683142541


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1008 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

GENTI

DIVJAKE - LUSHNJE


25/08/2010 12:52 pm


0683142541


Ofertat Më Të Shikuara