Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shesim nje kaldaje

Kontakt

Përshkrimi

Kemi per te shitur nje Kaldaje industriale ne gjendje shume te mire pune dhe shume praktike.Perdoret ne dy menyra,me gaz dhe me nafte,sipas interesave personale.
Kaldaja shitet per arsye te mbylljes se aktivitetit.


URL: www.ofroj.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 587 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shesim nje kaldaje Shesim nje kaldaje Shesim nje kaldaje

Postuar Nga:

Shqiponja

Shkoder


24/12/2013 5:15 pm


00355672889459


Ofertat Më Të Shikuara