Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet biznesi i nje salle interneti ne rrugen Komuna Parisit.

370 Euro

Përshkrimi

Shitet biznesi i nje salle interneti ne rrugen Komuna Parisit. Salla ka 16 kompjutera ne pune dhe te gjithe jane te kompletuar me te gjithe aksesoret dhe programet e nevojshem per pune. Kompjuterat jane me keta parametra.

Karta grafike 256-512 mb
Pocesori 3.2
Rami 1-2 Gb
Hard disku 250 G
dvd writer
Sistemi operativ Windows 7
Programe te # si office 2007 ,autocad, photo shop.
+ mause tastier kufje dhe camere.

Kompjuterat shiten me ekran CRT 17 polesh 300 Euro ose LCD 19 polesh 370Euro
Ne çmim perfshihet edhe tavolin+karrige.

Tel 0682080313
tel 0672011286

Tel. : 0682080313

Cel. : 0672011286


Fjalë Kyçe:
Statistika: 898 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi