Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet “ENTHUSIAST” GAMER AM3

2800 Euro

Përshkrimi

Shitet nje ENTHUASIAST GAMER AM3 i teri i kompletuar dhe me keto komponenta:
CPU: AMD PHENOM II X4 955 BLACK BOX
MOTHERBOARD: ASUS M4A79T DELUXE
ALIMENTATORE: COOLERMASTER 1100W
CABINET: COOLERMASTER ATCS 840 BLACK
RAM: CORSAIR 6GB PC3-12800 1600MHZ-888 3X2GB XMS3 DHX
DVD: PIONEER BDC-S02BK
VGA: RADEON HD4870 X2 RAMPAGE700 2048MB GS GAINWARD
HARDISK: W.DIGITAL 300GB VELOCIRAPTOR SATA 10000RMP 16MB + W.DIGITAL 2TB SATA II 32MB
CPU COOLER: ZALMAN CNPS9900 LED

Therrisni tani dhe behuni pronar i kesaj paisje te mrekullueshme


URL: www.kompiuterstore.com
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 792 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet “ENTHUSIAST” GAMER AM3

Postuar Nga:

GAMER AM3

Tiranë/Albania


30/08/2009 10:37 am


0682249262


Ofertat Më Të Shikuara