Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet IpHone 3G 16G

330 Euro

Përshkrimi

Shes Iphone 3G me 16 gigabyte ngjyra i bardhe dhe qmimi 330Euro.. Te interesuarit mund te me kontaktojne…


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1476 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet IpHone 3G 16G

Postuar Nga:

Telefon

Tiranë/Albania


29/08/2009 9:32 am


0692191684


Ofertat Më Të Shikuara