Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet nje Kioske per Stampim fotosh Digjital

4000 Euro

Përshkrimi

Shes nje Kioske per stampimin e fotove digjitale me cilesi teper te larte.
Shpejtesia e Stampave eshte 520/1ore te formatit 10/15 dhe 15/20..
Makineria eshte ne gjendje te mire dhe pak e perdorur.Ka te programuar program per foto dokumentash te ndryshem.si dhe Cd-te me programet jane origjinale nga KODAK.
Ka mouse/tastiere dhe eshte touch screen.(prekje ne monitor)
Na kontaktoni!!


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 989 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet nje Kioske per  Stampim fotosh Digjital

Postuar Nga:

Kioske per Stampim Fotosh

Puke/Albania


29/08/2009 11:27 am


0682383301


Ofertat Më Të Shikuara