Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Nokia RH 1100, 4000 euro

4000 Euro

Përshkrimi

Shes telefon Nokia 1100 RH 18
te dhenat e shkruara qe shfaqen pas *#0000#:
Type: RH-18
Modele:1100

IMEI nuk eshte 12-shifror si tek te gjithe telefonat por ka me pak shifra

aparati i telefonit eshte ne gjendje te mire dhe perdoret aktualisht

CMIMI: 4000 EURO, kush eshte i interesuar mund te me telefonoje ne cel: 0695279438 (Tirane/Shqiperi)

Cel. : 0695279438


Fjalë Kyçe:
Statistika: 842 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi