Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet:Apple Iphone 3GS 32GB Unlocked

350 Euro

Përshkrimi

Knowles Elektronikë është furnizuesi kryesor global të performancë të lartë, mikrofona ELECTRONICS dhe drejtuesve të shërben një shumëllojshmëri e aplikacioneve dhe tregjet. Ekspertiza jonë unike në teknologjinë akustike na ka mundësuar që të mbajë një pozitë kryesore në treg aparat dëgjimi dhënës. Kohët e fundit, teknologji të përparuar tonë akustike është zgjeruar në elektronikë të konsumit (telefonat mobil, PDAs, lojtarët MP3, laptopë Video Lojra TV Insturment Zbavitje) tregjet. Si një ofrues akustike plotë zgjidhje, ne ofrojmë botës si produkt i parë ELECTRONICS sipërfaqe. Si lider në treg për më shumë se pesëdhjetë vite, kompania ka operacione në SHBA, Malajzi, Mbretëria e Bashkuar, Tajvani dhe pjesë të Evropës. Në Knowles, ne të jetës, jo vetëm të gjallë. Join us today!

Detajet e Kompanisë

Emri i kompanisë, Knowles Elektronikë (M) Sdn. Bhd.

Adresa Plot 104 Lebuhraya Kampung Jawa Penang

Zip Code, 11.900

Vendi, Malajzi

Personi kontaktues: Ebu heng chris Samah

Kontakt E-mail: www.info.knowlselectronics.my@gmail.com

www.knowlselectronics.my@bol.com.br

www.knowlselectronics.my@live.com

Contact Phone Number Telefon: 60 4 2637466 Fax: 60 4 6737466


Fjalë Kyçe:
Statistika: 818 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet:Apple Iphone 3GS 32GB  Unlocked