Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet:BlackBerry Bold 9700 Unlocked

400 Euro

Përshkrimi

Knowles Elektronikë është furnizuesi kryesor global të performancë të lartë, mikrofona ELECTRONICS dhe drejtuesve të shërben një shumëllojshmëri e aplikacioneve dhe tregjet. Ekspertiza jonë unike në teknologjinë akustike na ka mundësuar që të mbajë një pozitë kryesore në treg aparat dëgjimi dhënës. Kohët e fundit, teknologji të përparuar tonë akustike është zgjeruar në elektronikë të konsumit (telefonat mobil, PDAs, lojtarët MP3, laptopë Video Lojra TV Insturment Zbavitje) tregjet. Si një ofrues akustike plotë zgjidhje, ne ofrojmë botës si produkt i parë ELECTRONICS sipërfaqe. Si lider në treg për më shumë se pesëdhjetë vite, kompania ka operacione në SHBA, Malajzi, Mbretëria e Bashkuar, Tajvani dhe pjesë të Evropës. Në Knowles, ne të jetës, jo vetëm të gjallë. Join us today!

Detajet e Kompanisë

Emri i kompanisë, Knowles Elektronikë (M) Sdn. Bhd.

Adresa Plot 104 Lebuhraya Kampung Jawa Penang

Zip Code, 11.900

Vendi, Malajzi

Personi kontaktues: Ebu heng chris Samah

Kontakt E-mail: www.info.knowlselectronics.my@gmail.com

www.knowlselectronics.my@bol.com.br

www.knowlselectronics.my@live.com

Contact Phone Number Telefon: 60 4 2637466 Fax: 60 4 6737466


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1036 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet:BlackBerry Bold 9700 Unlocked Shitet:BlackBerry Bold 9700 Unlocked Shitet:BlackBerry Bold 9700 Unlocked

Postuar Nga:

Ebu heng chris Samah

MY


13/02/2010 2:08 pm


784833303


Ofertat Më Të Shikuara