Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

studio KORG analog dhe dixhital 900 euro

900 Euro

Përshkrimi

shitet studio e markes KORG (I RI DHE IPAPERDORUR)
ME MADHESINE E NJE TAVOLINE-DIZENJUAR PER ATA ARTISTE QE KANE SIPERFAQJE TE KUFIZUAR NE BANESE,KRYEN NE MENYRE TEPER PROFESIONALE GJITHCKA ..NGA REGJISTRIMI LIVE OSE ME INPUT..ME 32 PISTA ..EFEKTE…MIXER ME MEMORJE..E DERI TEK PRODHIMI I CD -SE.
KA NEVEHTVETE HARD DISK DHE LIDHJE ME PC PER EKRAN ME TE ZGJERUAR..MEGJITHESE KA EKRAN EDHE MOUSE NE BOARDIN E TIJ.. .GJITHASHTU CILESIA ESHTE DYFISH ME LARTE PER CD..PRA MUD TE REGJISTROJE EDHE FORMATE TE TJERA.
SHITET NE PAMUNDESI TE ZBATIMIT TE PROJEKTEVE PERSONALE…BASHKE ME KATALLOGUN E PERDORIMIT DHE GARANCI DISA MUJORE.CMIMI I VENDOSUR ESHTE NEN KOSTON E BLERJES .


Fjalë Kyçe:
Statistika: 556 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ADDI

TIRANE


17/12/2012 8:03 pm


0696517734---0685477925


Ofertat Më Të Shikuara