Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Super Oferte ! PSP me 4 Lojera origjinale dhe disa lojra te tjera

200 Euro

Përshkrimi

super oferte !!!

psp me 4 lojra origjinale dhe disa lojra te tjera ne karten memorie 1gb +
1 kart memorie per ps2 8mb +
2 filma origjinal
War of the Worlds dhe Collateral +
mbi 40 lojra per pc ne format cd dhe dvd te gjitha ne nje cmim te vetem prej 200euro!!!

Tel. : aka_skylinegt_r34@yahoo.ca

Cel. : 069 444 60 62


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1268 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Super Oferte ! PSP me 4 Lojera origjinale dhe disa lojra te tjera

Shqipëri


09/11/2009 8:45 am


069 444 60 62


Ofertat Më Të Shikuara