Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Symbol MC35 – Pocket Pc Windows Mobile

160 Euro

Përshkrimi

Symbol MC35 – Pocket Pc Windows Mobile 5.. Processor 416MHz, Ram Memory 128MB, Chip MicroSD 2GB, Wireless, Bluetooth si dhe instalim te programeve te llojllojshme.


URL: http://www.mega-lisi.com/
Fjalë Kyçe:
Statistika: 869 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Symbol MC35 – Pocket Pc Windows Mobile

Postuar Nga:

Lis Pepshi

Gjakovë


03/03/2010 7:31 am


+37744387006


Ofertat Më Të Shikuara