Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Trapan Black $ Decker Quattro

40 Euro

Përshkrimi

Shes trapan Black & Decker me tre funksione(share, trapan, smerilues, me 3 koka te cmontueshme) me bateri VP 120 te karikueshme.
Eshte Ne gjendje shume te mire pune. Si dhe ka valixhen origjinale. Mos humbeni kete oferte…


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 805 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Trapan Black $ Decker Quattro

Postuar Nga:

Paisje Elektronike

Tiranë/Albania


29/08/2009 10:10 am


0693295272


Ofertat Më Të Shikuara