Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

xbox

Kontakt

Përshkrimi

Shes nje kompjuter xbox ne gjendje shume te mire,me dy leva,fishat per tu lidhur me televizor,nje loje origjinale dhe rreth 30 lojra te tjera,xbox-i permban nje mikrocip te instaluar,ngjyre jeshil.
Cmimi i lire dhe i diskutueshem.
Tel:0683500454


URL: http://www.ofroj.com/ndrysho-ofert/aid=834
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1160 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

xbox xbox xbox

Postuar Nga:

eriperi

Tirane


30/11/2009 8:07 pm


0683500454


Ofertat Më Të Shikuara