Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Biciklete Gjermane 15.000 leke (te reja)

Kontakt

Përshkrimi

Bicikleta eshte mountain bike Alumini me sistem frenimi dhe automatik marshash shimano deore , goma shpejtesie dhe dezanjuar per qytet shume e lehte dhe shitet per arsye mos perdorimi .


Fjalë Kyçe:
Statistika: 4515 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Biciklete Gjermane 15.000 leke (te reja)

Postuar Nga:

Niko

Tirane


25/11/2009 3:35 pm


+355672165399


Ofertat Më Të Shikuara