Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

H-Webmaster : Ofron shërbime profesionale IT

Kontakt

Përshkrimi

H-Webmaster ofron shërbime profesionale IT për biznesin tuaj dhe për çdo përdorues kompiuteri, duke përfshirë: krijim faqe Web,instalime softuerike dhe përshtatjen e tyre në bazë të nevojave dhe kërkesave tuaja për gjithçka ju nevojitet,riparime harduer,instalime sistemesh monitorimi dhe mundësi kontrolli nga aparati juaj celular,krijim dhe administrim rrjetesh “Lan” dhe “Wireless Lan”,ndihmë ne largësi “Remote”,përshpejtim i sistemit egzistues ose zëvendësimi i tij me një shpejtësi siguri më të lartë.


URL: http://www.h-webmaster.com/
Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1098 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

H-Webmaster : Ofron shërbime profesionale IT

Postuar Nga:

Admin

Shqipëri/Tiranë


17/10/2011 8:42 am
Ofertat Më Të Shikuara