Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kangjella Alumini

0.0 Euro

Përshkrimi

Sistemet e kangjellave Pespa jane disenjuar posacerisht per te siguruar nje pamje te shkelqyer, zgjedhje me kosto efektive qe perputhen me rregulloret e ndertimit te Be-se. Sistemi jone i kangjellave eshte plotesisht modular, duke e bere ate te pershtatshme per perdorim si nje barriere sigurie. Projektimi, prodhimi dhe ekipet e montimit te Pespes kane te gjitha njohurite dhe eksperiencen e duhur per te kthyer planet e projektuesit ne sistemet e kangjellave dhe korimenove me nje avantazh e mbrojtjes me certifikim.


URL: www.pespagroup.com
Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 633 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Pespa Group

Durres, Lagjia 14 Shkozet


30/01/2014 6:39 am


00355686054142


Ofertat Më Të Shikuara