Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Linku juaj në ShkarkoShlir.com

4 Euro

Përshkrimi

Shiten linçe në portalin e muzikave shqip: ShkarkoShlir.com
Linçet do të vendosen në fund të faqës dhe paraqiten në çdo faqe.
Çmimi mujor është 4 euro. Gjithashtu shiten edhe 3 banner të tjerë të cilët janë të vendosur në krye të faqës.


URL: http://shkarkoshlir.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1063 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Atdhe

ShkarkoShlir.com


17/09/2009 2:43 am
Ofertat Më Të Shikuara