Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj SoftWeare Seria Alpha Platinum

235 Euro

Përshkrimi

Tirane, ofroj Software Seria Alpha Platinum 235 Euro
IMB është lideri në modelimin e Programeve per administrimin financiar të bizneseve në Shqiperi. Ne kemi formuar një staf energjik dhe të përgatitur, të cilët zhvillojnë dhe testojnë Programet Alpha në përputhje me specifikat e tregut dhe standartet e teknologjisë së fundit. Që nga Prilli 2006 IMB është furnizuesi i autorizuar i MESONIC Business Software, duke ofruar kështu programe ERP për klientet me operacione të zgjeruara.”

Na kontaktoni në:

http://imb.al

Tel. : 00355 (4) 22 53 466

Cel. : 00355686035103


URL: http://imb.al
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1193 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj SoftWeare Seria Alpha Platinum Ofroj SoftWeare Seria Alpha Platinum Ofroj SoftWeare Seria Alpha Platinum Ofroj SoftWeare Seria Alpha Platinum

Postuar Nga:

Ofroj SoftWeare Seria Alpha Platinum

Tirane


09/03/2010 11:32 am


00355686035103


Ofertat Më Të Shikuara