Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Reklama Ne Acountin E Dyte Me Te Viztuar Shqiptar

50 Euro

Përshkrimi

Ofroj publikimin e reklamav te ndonje faqe ne accountin tim i cili eshte teper i viztuar pra ka vetem ne account mbi 180 000 vizita pra rast i mir per reklamim te faqes,ndersa per video mos te flasim kam thjeshte 20 video por totali i shikimit te tyre eshte 1.5 milion si mos te besoni shikone ne foto.Kete cmim e kam dhene nje here per nje here vetem sa per stimulim sepse nuk jam edhe aq aktiv ne kete account por shikushmeria e videov e bene te veten po ashtu edhe vizitat ne kanal.

Ai qe vendos te reklamoj webfaqen e vet ketu do te jete me te vertete fatlum.

Une do te largoj te gjitha antottanions dhe do te vendosi vetem faqen tuaj.


URL: www.youtube.com/admirchee
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1033 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi