Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
   »

Reklame ne shtypidites.com

10 Euro

Përshkrimi

www.shtypidites.com eshte nje faqe per leximin e lajmeve,leximin e gazetave pdf dhe sherbime si moti,horoskopi,sondazhe etj.Faqja ka rreth 1 vit e 6 muaj e hapur dhe ka vizitore te cilet kthehen cdo dite ne faqe dhe vizitore te rastesishem.Numri i vizitave ne dite eshte 2500-3000 vizita unike (pra 1 person = 1 vizite) , statistikat mund ti shikoni ne fotografine e meposhtme (marre nga Google Analytics)

Reklamat jan me permasa 250×250 px (nese doni 2 gjysma cmimi eshte 15 euro ne muaj)
Vendin e reklamave mund ta shihni me poshte (aty ku thot 10 euro ne muaj)
Dhe cmimi eshte : 10 euro ne muaj.

Per reklamuesit ka nje panel per te pare statistikat e reklames dhe te faqes.


URL: http://www.shtypidites.com
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2746 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Reklame ne shtypidites.com Reklame ne shtypidites.com

Postuar Nga:

Joni

Ne qender te faqes


15/08/2009 5:09 am


00355672176279


Ofertat Më Të Shikuara