Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Website Te Perfunduar ( Warezofalbania.info)

25 Euro

Përshkrimi

Faqja eshte e perfunduar dhe mund te perdoret si warez. Ka te instaluar verionin e fundit te MyBB (1.6.1) dhe jane te krijuar te gjitha kategorite por nese nuk ju pelqejne mund te hiqni dhe te shtoni ke te doni gjithashtu ka te shtuar dhe nje forme per te bere donacione + dhe vend per reklama. Domaini eshte i blere deri ne Gusht 2011 dhe eshte ne free host te 000webhost me 100 gb bandwith/month dhe hapesire 1gb. Oferta fillestare fillon 25 euro.
transferta do te behet me ane te paypal.
Kontakt: admin@warezofalbania.info
P.S. Ju lutem vetem oferta serioze…


URL: warezofalbania.info
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1012 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

WarezOfAlbania

Tirane


17/02/2011 4:46 pm
Ofertat Më Të Shikuara