Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shiten dyqane 35 dhe 55 m2

1.800 m2 Euro

Përshkrimi

Dyqanet, kati I i pallatit,me tualet, jane nje ndertim i ri,mepo te njejten siperfaqe trotuari te perdorueshme, e me dokumenta te rregullta, . Jane ne gjendje shume te mire dhe funksionale per cdo lloj aktiviteti, prane zones tregetare te qytetit.


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 993 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Elona

Fier, Lagj kastriot, Rr. Andon Profka


07/12/2010 10:54 am


0692697877


Ofertat Më Të Shikuara