Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Software,Movie,Games

Kontakt

Përshkrimi

Shesim programe te ndryshme per biznese te ndryshme si :
1)AUTODESK 3DS MAX 2010 – 25 Euro (program per krijime animacionesh,per reklama per efekte specialsh…..te cilat mund te vendosen ne film,loje,serial…)
2)AUTODESK MAYA 2010- 30 Euro (si i pari por me i avancuar)
3)AUTOCAD 2010- 30 Euro (Per arkitekture)
Si edhe antiviruse:Kaspersky 2010 – 1000 lek
AVG 2010 -800 lek….
Si edhe filma,lojra,…. nga ,me te fundit te cilat variojne nga 400-500 lek copa ose merr p.sh 20 cope 5000 lek pra me oferte.per kontaktim nr cel:0695524909 dhe Email: tj_powerboy@hotmail.com


URL: www.wix.com
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1067 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Software,Movie,Games

Postuar Nga:

Adriatik

Durres,Tirane


08/09/2010 3:18 pm


0695524909


Ofertat Më Të Shikuara