Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

V

200 euro / m2 Euro

Përshkrimi

Vile Turistike, parafabrikate Pespa
Ofrojm : Disenjimin, prodhimin dhe montimin e tyre
Cmimi fillon nga 200 m2
Vilat ndahen ne tre kategori: Ekonomike / te mesme / lluksi


URL: www.pespagroup.com
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 573 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

V