Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

24_ORE_Technics

Kontakt

Përshkrimi

Ofrojme Sisteme Sigurie .
Kamera dhe DVR Per survejim
Porta Automatike me Telekomande
Realizojme idete tuaja duke bere c ‘do pjisje ekzistuese me telekomandim nga larg.
Informohuni per energjine diellore, te mirat dhe ekonomine e saj.
Me ane te paneleve diellore,Photovoltaic Panel. Dhe Mullinjve Gjeneratore me Ane te Eres.

Ju Na Kontaktoni Dhe Ne Dispozicionin Tuaj.

http://technics-24ore.webs.com/

erischios@gmail.com

Cel. : 0672815101


URL: http://technics-24ore.webs.com/
Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 1403 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

24_ORE_Technics 24_ORE_Technics

Postuar Nga:

Eris

Tiranë


18/10/2010 7:15 am


0672815101


Ofertat Më Të Shikuara