Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Bejme mobilje me porosi

Kontakt

Përshkrimi

Bëjmë mobilje moderne per shtëpi, zyra ose hotele. (dhoma gjumi, dhoma për fëmijë, soxhorno, kuzhina etj).
Garantojmë cilësi shumë të mirë dhe çmime konkurruese në tregun Shqiptar.

Mund te na kontaktoni ne kete numer celulari 0672027091

ose ne adresen e emailit: besnikhabipi@hotmail.com

Cel. : 0672027091


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 16410 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Bejme mobilje me porosi Bejme mobilje me porosi Bejme mobilje me porosi

Postuar Nga:

Bejme mobilje me porosi

Tiranë - Shqipëri


30/10/2009 11:04 am


0672027091


Ofertat Më Të Shikuara