Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

BURSA TRE-VJECARE UNIVERSITETI VITRINA

1500 Euro

Përshkrimi

Fakultetet :

Fakulteti Ekonomi – TurizemFakulteti i ArkitekturesFakulteti i DrejtesiseFakulteti i InxhinieriseFakulteti i Mjeksise dhe InfermieriseFakulteti i Shkencave PolitikeFakulteti i Shkencave te Edukimit

Cmimet per bursat 3 vjecare shkojne nga 1300-1500 Euro ne baze te deges qe zgjidhni


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1029 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Bledi

Durres


06/10/2011 8:30 am


0666566656


Ofertat Më Të Shikuara