Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Dyqan në SHITJE në Lushnjë

59000 Euro

Përshkrimi

Dyqan në SHITJE në Lushnjë
55 metra katror në qendër të qytetit të Lushnjës, pranë monumentit \\\”Toka jonë\\\”, në afërsi të Bashkisë se Lushnjës dhe pranë ABC Center.
Ka ujë dhe energji elektrike 24 orë në 24. Ka tualet dhe lavaman.
Dyqan është në katin përdhesë të një ndërtese të madhe që është e banuar nga shumë familje, kjo do të rrisë bazën tuaj të konsumatorëve.
Dyqani ka dokumentacion dhe hipoteke të rregullt sipas ligjit në fuqi.
I SHKELQYER PER CDO BIZNES.
Shes këtë dyqan sepse jam në migracion dhe nuk kam mundesi për te administruar nga jashte shtetit.
Për më shumë informacion ju lutem telefononi në numrin 0039-3291974064


Fjalë Kyçe:
Statistika: 656 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Dyqan në SHITJE në Lushnjë Dyqan në SHITJE në Lushnjë

Postuar Nga:

Gramos

Qender Lushnje


21/05/2014 7:23 am
Ofertat Më Të Shikuara