Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

FIZIOTERAPI KLINIKE PRIVATE

Lek

Përshkrimi

“KLINIKA E REHABILITIMIT” është
projektuar për të qënë një
ndër qendrat më prestigjoze
në vënd.Shumëllojshmëria e
shërbimeve,eficenca e lartë e
shërbimit,teknologjia e
avancuar dhe profesionaliteti
i stafit na udhëheqin në rrugën
e te qenurit lider !
*Departamenti I diagnostikimit:
• -Vizita dhe konsulta mjekësore
nga Fizioterapist dhe patologë të përgjithshëm.
*Departamenti I
elektroterapisë.Terapia me anë të aparaturave fizioterapeutike
me një standart dhe teknologji
të lartë -Objektivi është trajtimi
profesional dhe i plotë i
pacientëve.Rikthim në formën më të mirë në kohën më të
shkurtër.

**Sherbim dhe ne Ambjentin tuaj.
Rruga “Hoxha Tasimi” Tiranë/Shqipëpi
Numer Celulari : (+355)
0693329286
E-mail : arlindmilori@yahoo.com


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 850 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Physio.Group.Albania

Tiranë


08/09/2012 7:17 am


0693329286


Ofertat Më Të Shikuara