Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
   »

Jam Dizajner Profesionit (Photoshop, Illustrator, Flash)

Kontakt

Përshkrimi

Jam Eltoni, 27 vjec dhe jam dizajner. Shkollen e kam mbaruar ne Turqi.

Kam eksperienc pune 4 vjecare. Perdor ne menyre te shkelqyer Photoshopin.

Jam i gatshem te punoj full time per ndonje kompani Shqiptare


URL: www.ofroj.com
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1552 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Jam Dizajner Profesionit (Photoshop, Illustrator, Flash)