Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

KERKOJ TAVOLINE PING PONGU

Kontakt

Përshkrimi

Kerkoj Tavoline ping pongu.

Te jete ne gjendje te mire.

Ofroj deri ne 150 mij lek (maksimumi)

Te te kontaktojne numrin 0672066966 dhe te thone qe kane nje tabele ping pongu

Mundesisht brenda Tiranes


URL: http://www.direktoria.com
Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 1291 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi