Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj te blej PC dhe Monitor Salle Interneti

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, kerkoj PC+Monitor salle interneti
kerkoj te blej nje salle interneti te kompletuar me tavolina karrike ,pc te jene me parametra te mesem monitor te sheshte lcd kamera kufje e tjer…

Cel. : 0692899781


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 1344 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi