Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kujdestare per femije

Kontakt

Përshkrimi

Kerkoj urgjent nje grua qe do te kujdeset per nje femije i moshes 1 vjet e 7 muaj. Jetoj ne Ulpian ne Prishtine. Jam i martuar dhe jetoj me prinderit. Nese je e interesuar me lajmro urgjent ne telefon.


URL: http://www.ofroj.com
Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 4734 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Arsim Namani

Sipas marreveshjes


25/12/2009 12:30 pm


+377 45 499 999


Ofertat Më Të Shikuara