Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kurse Matematike

Euro

Përshkrimi

Të nderuar studentë, tek ne do të gjeni zgjidhjen Tuaj!

Jeni të mirëpritur nga data 1 Shtator 2011!

Ju të cilët dëshironi të përgatiteni për rezultate të larta në lëndën e Matematikes, Ju që mendoni se Matematika është e vështirë, Ju që dëshironi konsultime për kapituj të vecantë ne ofrojmë kurse matematike cilësore.

Ne ju garantojmë cilësi në mësimdhënie, eksperiencë në përvetësimin maksimal të programit dhe lëndës që Ju dëshironi, kushte komode, respekt, korrektësi dhe bashkëpunim nga stafi pedagogjik.

Kurset zhvillohen individual ose në grup.

Suksesi me ne është i garantuar, do të mbeteni shumë të kënaqur!

Çmimet e kurseve ndryshojnë në bazë të materialit që do të shtjellohet!

Për më shumë informacion mund të na kontaktoni:

Adresa: Unaza e re, Tiranë
E-mail: kurse.matematike.2011@gmail.com
Cel: 0695228179; 0694120729


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1564 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi