Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kurse Profesionale Anglishteje

Kontakt

Përshkrimi

Me eksperience 25 vjecare ne arsim dhe 15 vjecare ne dhenien e SAT dhe TOEFL iBT.
Ofrojme kurse SAT, TOEFL dhe Gramatike e Avancuar me metoda bashkekohore dhe CD-ROM ne kompjuter.
Kurset i ofrojme me kohezgjatjen sipas kerkesave dhe me grupe 4-5 vete.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1855 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Effective English

Tirane, Rr. "Myslym Shyri"


24/10/2009 8:14 am


+355685127148


Ofertat Më Të Shikuara