Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kurse te gjuhes gjermane

Kontakt

Përshkrimi

Germanlingua ofron kurse te gjuhes gjermane per te gjitha kategorite dhe nivele duke filluar 4.000 leke ne muaj.
Kurse intensive dhe superintensive,25-40 ore ne jave, per studente qe duan te studiojne ne gjermani,austri ose zvicer apo per qellime te tjera.
Nivelet A1,A2,B1/1,B2/1,B2/1,B2/2,
4 euro /ora e mesimit:
Ne qender ;prapa Shallvareve.
Pallati i ri Lani (i verdhe)5/2

Tel. : 042 271488

Cel. : 0682139


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1560 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi