Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

MASAZHE DHE FIZIOTERAPI

Euro

Përshkrimi

Fizioterapist profesionist ofron
sherbime per jy.Trajtimi
terapeutik përfshin: Ø ushtrime
të veçanta Ø terapi manuale Ø
teknika të relaksimit Ø mobilizime
Ø elektroterapi Ø këshilla të ndryshme.Si dhe masazhe te
ndryshme :
terapeutike,relaksues,sportive,suedes
dhe klasik.Numer kontakti
0693329286


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1146 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Physio.Group.Albania

TIRANE


24/08/2012 12:27 pm


0693329286


Ofertat Më Të Shikuara