Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Matematike per Femije

Lek

Përshkrimi

Të nderuar prindër, tek ne do të gjeni zgjidhjen për fëmijëtTuaj!

Jeni të mirëpritur nga data 1 Shtator 2011!

Ju të cilët dëshironi që fëmijët Tuaj të kenë rezultate të larta në lëndën e Matematikes, Ju që mendoni se Matematika është e vështirë për fëmijët Tuaj, Ju që dëshironi konsultime për kapituj të veçantë për fëmijët Tuaj ne ofrojmë kurse matematike cilësore.

Ne ju garantojmë cilësi në mësimdhënie, eksperiencë në përvetësimin maksimal të lëndës, kushte komode, respekt, korrektësi dhe bashkëpunim nga stafi pedagogjik.

Kurset zhvillohen individual ose në grup, nga klasa e 5-të deri në klasën e 12-të.

Suksesi i fëmijëve Tuaj me ne është i garantuar, do të mbeteni shumë të kënaqur!

Për më shumë informacion mund të na kontaktoni:

Adresa: Unaza e re, Tiranë
E-mail: kurse.matematike.2011@gmail.com
Cel: 0695228179; 0694120729


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1669 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Orgeta

Unaza e re, Tirane


10/08/2011 2:39 pm


0695228179


Ofertat Më Të Shikuara