Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ndetim faqe interneti

Kontakt

Përshkrimi

ofrojme ndertim faqesh interneti
Nipa ofron ndertimin e faqes dinamike vetem me 390 euro
Ljoji i projektit : Dinamike
Gjuhe: 2 (Shqip-Anglisht)
Fotografi ne faqe: Pa limit
Video : Po
Kategori per produktet: Po
Nenkategori: Po
Forme kontakti: Po

Informacione per ne
GREQI
Lesvos
Iktinu 2 (kati 4) Mitilini – Perballe sheshit Agjia Irini
Tel/fax.: 00302251025753
Celular: 00306982270854

Athine
Adresa
Gramu 75, Ilio Athine
Tel/fax.: 210 5024116

Email: info@nipastudio.com
Web: www.nipastudio.com

LEXONI PER ME TEPER…
Faqja dinamike është një mjet për komunikim të drejtpërdrejtë me klientët dhe kolegët tuaj, nëse prodhimet ose shërbimet e tuaja janë të shumta dhe ju duhet ti ndryshoni ato shpesh , atëherë faqja dinamike është zgjidhja më e mirë për ju.
Në këtë rast mund të ndërroni përmbajtjen në faqen tuaj te internetit sa here qe te keni deshire.
Cfarë me tepër ofron nje faqe dinamike?

Pafundësi faqesh të brëndëshme, kategori dhe nënkategori sipas fushave.

Vendosje reklamash, Banner, Logo etj.
Vendosja e një sontazhi.
Formë kontakti.
Motorr kërkimi në faqen tuaj ( kërkim të menjëherëshëm të shërbimeve tuaja)
Menaxhim të shpejtë dhe të lehtë të faqes tuaj.
Etiketimi i fjalëve kyce në mënyrë që të paraqitet sa me parë në motorët e kërkimit.
Promovimi i duhur i faqes tuaj te internetit në motorët e kërkimit (Search Engine Optimization) mund të ndihmojë në rritjen e shitjeve të produkteve / shërbimeve tuaja.
Nipa posidon përvojën e duhur të identifikojë standardet që duhet të ketë “faqja juaj dhe ndihmoje për t’u bërë miqësor për motorët e kërkimit.

Tel. : 00302251025753

Cel. : 6982270854


URL: http://www.nipastudio.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1462 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ndetim faqe interneti

Postuar Nga:

NIPA

GREQI


29/05/2010 5:30 am


00306982270854


Ofertat Më Të Shikuara