Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofrohet nje show radio-viziv

Kontakt

Përshkrimi

Personi ne fjale quhet D.B. Ai ishte producenti i nje emisioni radio-fonik ne nje tv… ne Elbasan. Tani qe ka marre te drejten e studimeve ne Tirane kerkon qe kete emision ta realizoje ne nje tjeter media vizive apo fonike ne Tr… ose dhe Dr..
Per te gjithe mediat e interesuara ju sigurojme se ju ofrohet nje programm vertet i kendshem dhe i vecante ,,,
Per me shume detaj kontaktoni me ne në wecanclubalbania@gmail.com
Ose kontaktoni personin ne fjale ne el-donald1@hotmail.com


URL: www.ofroj.com/wecan
Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1212 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofrohet nje show radio-viziv

Postuar Nga:

Wecan

Tirane


28/04/2012 10:01 am


el-donald1@hotmail.com ose wecanclubalbania@gmail.com


Ofertat Më Të Shikuara