Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj Instalime Elektrike

Kontakt

Përshkrimi

Pershendetje.Ofrojme instalime elektrike per te gjitha kategorit si ne biznes (pallate),ashtu dhe ne pune private te vogla.Kontakt 0693657836 ose ne adresen e emailit : kreshnikxhaxho@yahoo.com

Ju faleminderit


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1016 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi