Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Kamera dhe Sisteme Sigurie

500 Euro

Përshkrimi

Ofroj KAMERA DHE SISTEME SIGURIE 500 Euro
Ofrojme sistemet e survejimit me kamera e sensore nate dhe dite me pajisjet me moderne te kohes si me poshte :

Kamerat e prodhimit SONY & SHARP te vitit 2009 ne te gjitha versionet
DVR- te ne formatin e ri H264 me HDD 500-1000 GB
Sisteme te fshehta kamerash te pa mundura per tu dalluar edhe nga eksperte
Mundesi per te kontrolluar biznesin tuaj nga shtepia nepermjet internetit
Sisteme kontrolli satelitor me GPS dhe kamera te automjeteve tuaj
Sisteme me kamera kunder nxehtesise dhe zjarrit
Cmimet shume me te ulta se te tregut shqiptar

Ju ofrojme garancine dhe asistencen tone profesionale

diagnostica_al@hotmail.com

Tel. : 0684025889

Cel. : 0684025889


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 7496 Shikimet Totale, 3 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj Kamera dhe Sisteme Sigurie Ofroj Kamera dhe Sisteme Sigurie Ofroj Kamera dhe Sisteme Sigurie

Postuar Nga:

Ofroj Kamera dhe Sisteme Sigurie

Tiranë - Shqipëri


29/10/2009 11:23 am


0684025889


Ofertat Më Të Shikuara